Serwis ogólnopolski
naprawy w trybie wysyłkowym

Jak wysłać?

Centrum Serwisowe Elektroniki Lublin świadczy usługi serwisowe o zasięgu ogólnopolskim w trybie wysyłkowym. Zachęcamy do kontaktu, nasi serwisanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania:

81 463 60 65 lub 537 81 11 00

Jeśli w Państwa okolicy nie ma profesjonalnego serwisu laptopów, tabletów czy konsol gier wideo, istnieje możliwość bezpiecznej wysyłki sprzętu do naszej firmy. W tym celu wystarczy pobrać formularz zgłoszenia znajdujący się poniżej, wypełnić i dołączyć do przesyłki. Po otrzymaniu Państwa urządzenia zatelefonujemy z informacją o dalszej naprawie.

Przed wysłaniem sprzętu :

 • Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym serwisem w celu oszacowania wstępnych kosztów naprawy
 • Pobierz, wydrukuj a następnie wypełnij formularz zgłoszenia (w szczególności Imię, Nazwisko, telefon kontaktowy oraz adres email)
 • Zamieść informacje o zaobserwowanych objawach uszkodzenia
 • Jeśli urzadzenie uległo zalaniu, wyciągnij z niego baterię i zapakuj oddzielnie
 • W przypadku problemów z zasilaniem należy dołączyć ładowarkę
 • Zapakuj laptopa w taki sposób, aby nie przemieszczał się w środku podczas transportu, najlepiej w oryginalne pudełko. Sugerujemy również owinąć urządzenie kilkoma warstwami folii bąbelkowej.Do wysyłki laptopów rekomendujemy firmy kurierskie z ubezpieczoną przesyłką.

 • Urządzenie wyślij na adres:
  Centrum Serwisowe Elektroniki Lublin
  ul.Gliniana 24
  20-616 Lublin
  tel. 537 81 11 00

  Po otrzymaniu przesyłki nasi serwisanci wykonają pełną diagnostykę sprzętu i dokładnie wycenią koszty naprawy (najczęściej nie przekraczają one wyceny wstępnej) oraz czasu realizacji i skontaktują się ze zleceniodawcą.Sprzęt po naprawie jest wysyłany za pobraniem (płatność przy odbiorze) na adres podany w formularzu zgłoszenia serwisowego.Zlecenia wysyłkowe podlegają wszystkim zasadom regulaminu panującym w naszym serwisie.
  Kurier renomowanej firmy odbierze paczkę od Państwa z domu. Polecamy tę formę wysyłki.


  Skontaktuj się z nami w celu oszacowania wstępnych kosztów naprawy. Nasi serwisanci chętnie udzielą informacji na temat możliwości usunięcia usterki oraz wysyłki sprzętu.

  Kolejno należy wysłać do nas dokładnie zapakowany sprzęt wraz z formularzem zgłoszenia. Polecamy skorzystać z usług firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Urządzenie należy wysłać z ładowarką.

  Natychmiast po odbiorze przesyłki ze sprzętem, zatelefonujemy z informacją o dalszej naprawie. Nasi serwisanci wykonają dokładną diagnozę oraz wycenę możliwości naprawy urządzenia, o czym poinformują telefonicznie.

  Po wykonaniu naprawy i ustaleniu metody wysyłki (standardowo Kurier-płatność przy odbiorze) starannie pakujemy przesyłkę i odsyłamy na podany adres.
  Prawda, że to proste? :)