tel. 81 463 60 65 | kom. 537 81 11 00 | Lublin ul.Gliniana 24 | Pon-Pt: 9.00-17.00 biuro@lapto.eu

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem usług, jakie oferujemy naszym klientom. Doświadczenie, wiedza i pełen profesjonalizm sprawiają, że naprawa urządzenia przebiega szybko i bezproblemowo, a jakoś oferowanych przez nas usług zapewnia pełne zadowolenie i satysfakcję klienta. Naszą domeną jest szybka i skuteczna naprawa komputerów w Lublinie.

Naprawa komputerów stacjonarnych

W zakresie naszych usług mieści się naprawa komputerów stacjonarnych – specjalizujemy się w naprawach systemowych, poprawie wydajności, instalacji oprogramowania oraz walce ze złośliwymi wirusami. Dzięki profesjonalnemu podejściu do każdego urządzenia, żaden problem nie jest dla nas nie do pokonania.

naprawa komputerów lublin

Naprawa nawigacji GPS

Nawigacja GPS to urządzenie, dzięki któremu nasza podróż jest bezpieczniejsza, dlatego trzeba zadbać o to, by działała bez zarzutu. Nasz serwis stoi na straży bezproblemowego działania nawigacji wszelkich renomowanych marek, m.in. Becker, Garmin, GoClever, Lark, Manta, Navigon, NavRoad, TomTom, Sony, Trak, SmartGPS, Blaupunkt, Clarion.

naprawa nawigacji lublin

Naprawa konsol PlayStation Xbox

Konsola niespodziewanie nie włącza się… zna to każdy gracz. Na szczęście nasz serwis specjalizuje się w naprawie nawet pozornie najtrudniejszych usterek konsol, niwelowaniem kłopotów z odczytywaniem płyt czy problemów z układem chłodzenia. Profesjonalne, wysokiej jakości narzędzia, jakich używamy pozwalają nam na przeprowadzenie najbardziej precyzyjnej naprawy.

naprawa konsol lublin

Oferta dla firm

Specjalnie dla naszych klientów firmowych wprowadziliśmy do oferty usługę serwisu z dojazdem na terenie Lublina i okolic. Oferujemy rabaty na stałe usługi abonamentowe. Zachęcamy do kontaktu. Dodatkową korzyścią jest pogwarancyjny serwis ogólnopolski w trybie wysyłkowym.

serwis z dojazdem do klienta

Twój sprzęt uległ awarii?  Wyślij go do nas

Śledź nasz profil

1483483070_social-01  1483483053_social-16  naprawa komputerów instagram lublin

Przydatne linki

Serwis Lapto.eu

Lublin, ul. Gliniana 24

Serwis Czynny
Pon-Pt 9.00 - 17.00
Sobota Nieczynne

biuro@lapto.eu

81 463 60 65

537 81 11 00

serwis naprawa laptopow konsol lublin
Karta dużej rodzinny trzy plus Lublin
Zadzwoń teraz!
Wyznacz trasę