tel. 81 463 60 65 | kom. 537 81 11 00 | Lublin ul.Gliniana 24 | Pon-Pt: 9.00-17.00 biuro@lapto.eu

Uwaga

Jeśli nie czujesz się pewnie w partycjonowaniu dysku, proces ponownej instalacji systemu Windows źle poprowadzony może spowodować usunięcie wszystkich danych z komputera. Twoje pliki, zainstalowane programy i ustawienia konfiguracyjne systemu operacyjnego mogą zostaną usunięte!

Przed ponowną instalacją systemu Windows powinieneś wykonać kopie zapasowe wszystkich swoich danych – oczywiście zawsze powinieneś mieć aktualne kopie zapasowe, ponieważ dyski twarde bywają awaryjne. Jednak po ponownym zainstalowaniu systemu Windows te kopie zapasowe będą jedynymi kopiami. Przed kontynuowaniem upewnij się, że masz aktualne kopie wszystkich ważnych plików.

1. Płytę z oprogramowaniem włóż do napędu i następnie zrestartuj komputer.
2. Z poziomu BIOS ustaw na uruchamianie komputera z płyt CD/DVD lub Pendrive USB jeśli przygotowałeś bootowalny pendrive z systemem Windows
3. Czytaj uważnie wszystkie kroki instalacji i uważaj na to aby poprawnie skonfigurować wcześniej wspomniane partycjonowanie dysku.
4. Po udanej instalacji systemu operacyjnego pamiętaj o zainstalowaniu wszystkich sterowników w komputerze.
5. Może się okazać że nie wszystkie sterowniki zainstalują się poprawnie – wtedy zalecamy aby poszukać ich na stronie producenta. Aktualne sterowniki do laptopów oraz komputerów stacjonarnych znajdują się na stronach producentów sprzętu – zazwyczaj w zakładce Download lub Support.

Dla tych , którzy nie mają doświadczenia w naprawie komputerów, zadanie to może być zniechęcające. Dodatkowo, jeśli próbujesz naprawić komputer samodzielnie, może to sprawić, że o czymś zapomnisz lub źle zainstalujesz.

Korzystniejszym rozwiązaniem jest zlecenie powyższych czynności naszym specjalistom. Czas trwania usługi wraz z zabezpieczeniem danych w formie kopii zapasowej oraz przygotowaniem komputera do pracy to jeden lub dwa dni robocze. Jesteśmy w stanie wykonać tę usługę w trybie Ekspress jeszcze tego samego dnia. Zapraszamy!

LAPTO.EU Centrum Serwisowe Telefonów Smartphone
Lublin ul. Gliniana 24 (w pobliżu Politechniki Lubelskiej)
*10 lat doświadczenia na rynku Lubelskim – zobacz opinie naszych Klientów! Sprawdzony Serwis*

(w pobliżu Politechniki Lubelskiej)
Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. 9-18, Sob. 10-14

W naszej firmie honorujemy KARTĘ DUŻEJ RODZINY
oraz RODZINA TRZY PLUS LUBLIN

Zadzwoń teraz!
Wyznacz trasę